“LUFTA” ËSHTË E HAPUR/ Ja si Fero e ofendon Unikatilin: Je shumë gocë… (FOTO) – AlpeGossip
“LUFTA” ËSHTË E HAPUR/ Ja si Fero e ofendon Unikatilin: Je shumë gocë…   (FOTO)

“LUFTA” ËSHTË E HAPUR/ Ja si Fero e ofendon Unikatilin: Je shumë gocë… (FOTO)

Unikkatili dhe Fero duket se nuk po e gjejnë  ende gjuhën e përbashkët. Ata shpesh janë kthyer në qendër të mediave për shkak të diss-eve që bëjnë për njëri-tjetrin dhe i fundit është ai i Feros.

Nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram reperi shfaqet duke kënduar njëzëri me fansat e tij këngën “Baba për ikona”, e cila është diss i hapur për Unikkatilin

Hej nona je shumë gocë e bukur”, shkruan reperi në përshkrimin e videos.

Ndërsa Unikkatili, pavarësisht se nuk është shumë aktiv me projekte të reja muzikore cilësohet ndër reperët me legjendarë shqiptarë, i cili ka futur për herë të parë diss-et.