PA TUALET DHE ME BARKUN JASHTË/ Monika Lubonja nuk njihet në këto foto (FOTO) – AlpeGossip
PA TUALET DHE ME BARKUN JASHTË/ Monika Lubonja nuk njihet në këto foto (FOTO)

PA TUALET DHE ME BARKUN JASHTË/ Monika Lubonja nuk njihet në këto foto (FOTO)

Monika Lubonja është një nga aktoret më sharmante të teatrit dhe dallohet për faktin se vitet nuk kanë lënë asnjë shenjë në fizikun e saj. Gjithnjë e buzëqeshur dhe optimiste për jetën, Monika është bërë shpesh frymëzim për femrat në moshën e saj.

Larg ekranit dhe tualetit të Tiranës, Monika pothuajse nuk njihej. E fokusuar te puna dhe me bluzën e lidhur që i lejonte të dukej barku, në fakt, pamja e saj ishte larg fotove të kuruara dhe portretit të saj në një emison televiziv.