DUKEN SI DY PIKA UJI/ Ngjashmëria befasuese mes Elvis Presley-t dhe nipit të tij!!!!! (FOTO) – AlpeGossip
DUKEN SI DY PIKA UJI/ Ngjashmëria befasuese mes Elvis Presley-t dhe nipit të tij!!!!! (FOTO)

DUKEN SI DY PIKA UJI/ Ngjashmëria befasuese mes Elvis Presley-t dhe nipit të tij!!!!! (FOTO)

Nipi i Elvis Presley-t u kthye në një “yll“ momenti në internet, pasi nëna e tij Lisa Marie, postoi një fotografi ku i riu 26 vjecar shfaqte një ngjashmëri befauese me mbretin e  rock’n roll-it. “Mamaja luaneshë me këlyshët e saj“, shkruante vajza e muzikantit legjendar në krah të fotgrafisë, ku të gjithëve u ra në sy Benjamini dhe tiparet shumë të ngjashme të tij me ato të gjyshit të vet.

I riu ka trashëguar sytë bojëqielli të nënës, ndërsa pjesa yjetër duket sikur është një kopje perfekte e artistit të madh.Vetëm pak minuta pas publikimit të fotos, fansat shpërthyen në reagime duke nenvizuar ngjashmërinë e madhe me këngëtarin me zërin e magjishëm, por edhe një pamje mjaft joshëse!