PO PËRGATISIN NJË SURPRIZË TË MADHE/ Zaimina dhe Khloe po bëhen gati për 1 qershor (FOTO) – AlpeGossip
PO PËRGATISIN NJË SURPRIZË TË MADHE/ Zaimina dhe Khloe po bëhen gati për 1 qershor (FOTO)

PO PËRGATISIN NJË SURPRIZË TË MADHE/ Zaimina dhe Khloe po bëhen gati për 1 qershor (FOTO)

Zaimina Vasjari po e përfshin të bijën, Khloe, përherë e më tepër në rrjetet sociale.

Tani që po vjen 1 qershori, duhet të bëhemi gati pasi Zaimina dhe Khloe po përgatitin një surprizë të cilën do e shikojmë shumë shpejt në Instagram.

Në postimin e mbrëmshëm të Zaiminës, shfaqet Khloe shumë e fokusuar tek disa dizajne fustanesh. Sipas Zaiminës, ajo po zgjedh se çfarë do të veshë bashkë me mamin në festën e vet.

“Khloe po zgjedh matchy- matchy për 1 qershor.”, shkruan Zaimina, “Është koha për festë!”

Zaimina dhe Khloe janë shfaqur disa herë me veshje të njëjtë dhe duket se kjo është kthyer në një ritual të preferuar për festat.