Noizy poston këtë FOTO, komenti i Xum Allushit do t’iu shkrijë së qeshuri – AlpeGossip
Noizy poston këtë FOTO, komenti i Xum Allushit do t’iu shkrijë së qeshuri

Noizy poston këtë FOTO, komenti i Xum Allushit do t’iu shkrijë së qeshuri

Noizy është një ndër reperet më të suksesshëm dhe më IN të momentit. Së fundmi ai ka postuar një foto ku shihet mjaft serioz dhe i veshur me të kuqe. E bukura e kësaj fotoje ishte se nga ‘serioziteti’ i Noizyt, personat filluan të qeshnin me batutën që humoristi i njohur, Xum Allushi i lë si koment.

“Ome ke fillu tu u vesh romantik per 14 shkurtin”, shkruan Xumi, koment i të cilit është pëlqyer nga fansat e Zinizin. Vlen të thuhet se reperi është bërë mjaft aktiv në përdorimin e rrjeteve sociale, pasi ka vendosur edhe bastin me shokun e tij, Blerim Destani. Prandaj po u tregon fansave rezultatin e palestrës.