DITËLINDJA SUPER LUKSOZE E ALESIA BAMIT/ Modelja rrëfen prapaskenat e festës – AlpeGossip
DITËLINDJA SUPER LUKSOZE E ALESIA BAMIT/ Modelja rrëfen prapaskenat e festës

DITËLINDJA SUPER LUKSOZE E ALESIA BAMIT/ Modelja rrëfen prapaskenat e festës

Alesia Bami tashmë është kthyer në një nga modelet më të komentuara të showbizit dhe sigurisht ndër vajzat më të bukura të ekranit që tërheq gjithnjë vëmendjen me çdo dalje të saj.

Kohë më parë Alesia festoi ditëlindjen me një festë luksoze, që u komentua shumë.

Mirëpo e ftuar në “Glamour Zone”, Alesia u shpreh se kryefjala e asaj feste nuk ka qenë luksi.

Modelja tha se gjithçka ishte e arreduar bukur, por jo aq e luksoze sa dukej në Instagram.