“NUK JAM E MARTUAR”/ Olta jep deklaratën e fortë brenda shtëpisë së BBVIP – AlpeGossip
“NUK JAM E MARTUAR”/ Olta jep deklaratën e fortë brenda shtëpisë së BBVIP

“NUK JAM E MARTUAR”/ Olta jep deklaratën e fortë brenda shtëpisë së BBVIP

Top Channel po vazhdon të sjellë projekte nga më të ndryshme televizive që i kanë mbajtur njerëzit të‘gozhduar pas ekranit’. Pas edicionit të parë të “Big Brother VIP” që padyshim ishte aq i suksesshëm sa jehona e personazheve vazhdon edhe sot, edicioni i dytë i tij ka nisur në 24 dhjetor.

Olta u ka treguar sot banorëve se ajo nuk është e martuar zyrtarisht me partnerin e saj me të cilin jeton në Spanjë dhe ka një djalë. Gjatë një bisede me ta Olta është shprehur:

“Unë nuk jam e martuar, s’ më ka kërkuar ende, po pres ende”, thotë ajo.

Amosi: Pse nuk je e martuar?

Olta: Me letra jo, jam në të zezë.

Amosi: Po nuk e ke pasaportën?

Olta: Jo, po nuk e pati ai s’kam si ta kem unë!