ËSHTË SHTATZËNE? Pas lajmeve që qarkullojnë në rrjet, reagon për herë të parë Xhemi (FOTOT) – AlpeGossip
ËSHTË SHTATZËNE? Pas lajmeve që qarkullojnë në rrjet, reagon për herë të parë Xhemi (FOTOT)

ËSHTË SHTATZËNE? Pas lajmeve që qarkullojnë në rrjet, reagon për herë të parë Xhemi (FOTOT)

Më herët këtë javë Arbana postoi një foto me Xhemin, duke treguar se ajo i ka bërë asaj dhuratën e Krishlindjeve, por pa e zbuluar se për çfarë bëhet fjalë.

“Gjejeni çfarë është”- pyeti Arbana ndjekësit dhe një hipotezë e re lindi nga hiçi.

Shumë ndjekës kanë nisur të mendojnë se Xhemi mund të jetë shtatzënë dhe se lajmi i pritjes së ëmbël duhet të jetë dhurata e Arbanës për këtë fundvit. (KLIKO)

Mos është shtatzënë?/ Do bëj një bebe dhe ajo/ Që ajo do të të bëj teze/ Xhemi është shtatzënë/ Të dha lajmin që është shtatzënë/ Ajo është shtatzënë?/ Është në pritje të ëmbël”, këto janë vetëm disa nga komentet e ndjekësve.

E pas zhurmës së krijuar ka ardhur edhe reagimi i Xhemit, ndonëse në mënyrë jo të drejtpërdrejtë. Ajo ka postuar mbrëmjen e djeshme një foto në Instagram, ku shihej se ksihte dalë për darkë.

Mes shumë komenteve një ndjekëse e pyet “Je shtatzënë?”, e Xhemi i është përgjigjur “Kështu thonë”, duke nënkuptuar se janë vetëm thashetheme të pabazuara diku.

Po ashtu, në disa komente të shkëmbyera me Eduart Grishajn ajo sahkruan”

“Këtë pamje do keni në rol tek filmi”- shkruan ai.

“Ja sa të lind”- ia kthen Xhemi me humor (bazuar tek lajmet për shtatzëninë e saj të mundshme).

“Lindjen e kemi në film”- shkruan Eduarti.

Kujtojmë se Shehu është shkëputur nga televizioni prej muajsh dhe nuk është e angazhuar në ndonjë projekt. Nga ana tjetër ajo është nënë e dy djemve, Martinit dhe Gabrielit.