ISHTE SULMUAR SEKSUALISHT/ Ja kush është këngëtarja e njohur që vendos kamera kudo që shkon – AlpeGossip
ISHTE SULMUAR SEKSUALISHT/ Ja kush është këngëtarja e njohur që vendos kamera kudo që shkon

ISHTE SULMUAR SEKSUALISHT/ Ja kush është këngëtarja e njohur që vendos kamera kudo që shkon

Këngëtarja e njohur, Taylor Swift,  ka thënë se ka të vendosur kamera të sigurisë në çdo vend ku ajo qëndron si në prapaskena të koncerteve ashtu edhe në të gjitha vendet ku zhvillon intervistat.

Këtë e tha ajo në një intevistë për The Guardian.

Ylli botëror deklaroi se ky veprim i saj erdhi nga viti 2013 pasi ka thënë se është sulmuar seksualisht nga DJ David Mueller.

Ylli amerikan e paditi Muellerin, e cila rezultoi që ajo të fitojë një proces gjyqësor kundër tij në gusht 2017 dhe ta paditi atë për një milionë dollarë.

LAS VEGAS, NV – MAY 19: Singer Taylor Swift arrives at the 2013 Billboard Music Awards at the MGM Grand Garden Arena on May 19, 2013 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)