SKANDAL/ Dhjetra persona duke bërë orgji në hotel, policia publikon pamjet (VIDEO) – AlpeGossip
SKANDAL/ Dhjetra persona duke bërë orgji në hotel, policia publikon pamjet (VIDEO)

SKANDAL/ Dhjetra persona duke bërë orgji në hotel, policia publikon pamjet (VIDEO)

Pamje dramatike tregojnë momentin kur policia bastisi një hotel në Tajlandë ku po kryhej një orgji e paligjshme, duke kapur meshkuj të moshës së mesme britanike me gra të reja Thai.

Imazhet nga bastisja në Pattaya, shpesh të referuara si kryeqyteti i seksit të botës, tregojnë se britanikët e moshës së mesme djersiten shumë dhe nxitojnë të mbulojnë veten.

Policia ndërhyri mbrëmjen e së shtunës, pasi pati njoftime se mysafirët kishin paguar nga 35 paund për të marrë pjesë në një orgji.

Ata sulmuan hotelin Tulip në orën 11:30 mbrëmë duke shkaktuar skena kaotike.