“MË PËLQEJNË…”/ Fansat e këngëtares mendojnë se Ariana Grande është BISEKSUALE dhe ja përse (VIDEO) – AlpeGossip
“MË PËLQEJNË…”/ Fansat e këngëtares mendojnë se Ariana Grande është BISEKSUALE dhe ja përse (VIDEO)

“MË PËLQEJNË…”/ Fansat e këngëtares mendojnë se Ariana Grande është BISEKSUALE dhe ja përse (VIDEO)

Ariana Grande postoi një tjetër këngë, që duhet se ka ngritur dyshime për seksualitetin e saj.

Ajo publikoi klipin “Monopoly”, një bashkëpunim me Victoria Monet, për të cilën fansat mendojnë se ka komentuar edhe marrëdhëniet e saj me femrat.

Pjesa e tekstit që ngre pikëpyetje është:

“Më pëlqejnë femrat dhe meshkuj,

Punoj kaq shumë, kam nevojë për një binjak”.

Pasi fansat dëgjuan tekstin nisën të bënin pyetje nëse ajo është biseksuale.