E QUAJTI KAFSHË/ Shihni çi punon Roza Lati ndjekëses që e ofendoi: Ik futi pak… – AlpeGossip
E QUAJTI  KAFSHË/ Shihni çi punon Roza Lati ndjekëses që e ofendoi: Ik futi pak…

E QUAJTI KAFSHË/ Shihni çi punon Roza Lati ndjekëses që e ofendoi: Ik futi pak…

Moderatorja e njohur e emisionit “Why Not”, Roza Lati, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale, ku jo rrallëherë tërheq vëmendjen me postimet e saj.

Së fundmi, në një video të publikuar, një koment jo fort i këndshëm i një ndjekëseje ka marrë vëmendjen e Rozës.

“Bëj çfarë të duash! Shëmtira shëmtirë mbetet, dhe kur hap gojën më keq akoma. Flet anglisht kur nuk di shqipen, që flet gjithë gabime. “Ftyrën”, e jo moj kafshe, Fytyrën. Punon dhe në Tv. Ku ke studiuar? Vë bast në shkollën e këtyre viteve, në shkollën e gomerëve. O Zot kush ka mbetur në Shqipëri!”- shkruan ndjekësja, të cilës Roza i është kthyer keq.

“Më qafsh, më lej koment në çdo foto. Rri gjithë natën më ruaj çfarë postoj. Dmth kështu siç po bën. Jepi. Vëmendja jote është benefiti im. Faleminderit për vëmendjen. Shko futi pak dashuri dhe lumturi vetes ndërkohë, se qenke duke u tharë, aq sa po i shihke dhe gratë si burra. Ti më njeh ku.rvë, unë s’të njoh ty. Shnet!”- ja ka kthyer Roza ndjekëses.