PORTRETI MË I BUKUR FAMILJAR/ Kjo pozë e Elitës, Gjikos dhe Zërit do t’jua zbukurojë ditën (FOTO) – AlpeGossip
PORTRETI MË I BUKUR FAMILJAR/ Kjo pozë e Elitës, Gjikos dhe Zërit do t’jua zbukurojë ditën (FOTO)

PORTRETI MË I BUKUR FAMILJAR/ Kjo pozë e Elitës, Gjikos dhe Zërit do t’jua zbukurojë ditën (FOTO)

Muajin e kaluar Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë. Elita solli në jetë një djalë të cilit çifti i vendosën emrin e veçantë Zëri.

Që prej ditës kur Zëri erdhi në jetë, Elita dhe Gjiko nuk e kanë fshehur aspak fytyrën e vogëlushit dhe postojnë shpesh foto me të duke ja ëmbëlsuar ditën ndjekësve.

Pak më parë një foto të mrekullueshme ka ndarë Elita ku në të Gjiko shfaqet duke e puthur bashkëshorten teksa në kraharor mban Zërin i cili është duke fjetur.

“Dashuria e familjes është bekimi më i madh i jetës”, shkruan Elita.