Femrat e familjes Hoxha shkëlqejnë në 20-vjetorin e ‘Top Albania Radio’ (FOTO) – AlpeGossip
Femrat e familjes Hoxha shkëlqejnë në 20-vjetorin e ‘Top Albania Radio’ (FOTO)

Femrat e familjes Hoxha shkëlqejnë në 20-vjetorin e ‘Top Albania Radio’ (FOTO)

14 shkurti përkoi me 20 vjetorin e krijimit të Top Albania Radio.
Familja Hoxha ka festuar me gjithë stafin e Top Media këtë datë të rëndësishme, kur 20 vjet më parë themeluesi Dritan Hoxha bëri realitet një nga ëndrrat e tij më të mëdha.

Në festën e organizuar nuk mund të mos binin në sy femrat e familjes Hoxha.

Blogerja Lori Hoxha ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku mes saj dhe motrës Sara gejndej dhe nëna e tyre Vjollca Hoxha.

Të treja të veshura me të zeza dhe mjaft klas.