NGA DHOMA E SPITALIT NË ZVICËR/ Loredana zbulon portretin e së bijës Hana (FOTO) – AlpeGossip
NGA DHOMA E SPITALIT NË ZVICËR/ Loredana zbulon portretin e së bijës Hana (FOTO)

NGA DHOMA E SPITALIT NË ZVICËR/ Loredana zbulon portretin e së bijës Hana (FOTO)

Ditën e sotme, Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për të parën herë sepse në jetë erdhi vogëlushja e tyre. Çifti i njohur zbuloi se kishin vendosur ta pagëzonin të bijën me emrin Hana dhe flisnin plot adhurim për të në rrjetet sociale.

Fillimisht, ishte reperi Mozzik që publikoi foton e parë të Hanës, ku shfaqeshin gishtat e të porsalindurës.

Ndërsa tani, është nëna e re që na ka lumturuar me një foto të dytë! Loredana ka publikuar një foto nga dhoma e spitalit në Zvicër, ku shfaq vogëlushen e saj.

Hana po fle e qetë pranë mamit, ndërsa ajo e admiron çdo moment. Loredana është kujdesur edhe për veshjen e të porsalindurës, duke zgjedhur ngjyrën rozë.