HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Keisi Medini nuk e “ul hundën” fiks si një Luan tipik (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Keisi Medini nuk e “ul hundën” fiks si një Luan tipik (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Keisi Medini nuk e “ul hundën” fiks si një Luan tipik (FOTO)

Keisi Medini është një ndër modelet më të përfolura të showbizit shqiptar. Medini njihet gjithashtu edhe pasi eshte vajza e kengetarit të njohur, Sabianit.

Keisi është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme të cilat kthehen shpejt në qendër të vëmendjes.

Keisi nuk është vetëm një femër seksi por gjithashtu është edhe një Luan tipik dhe këto karakteristika na bindën.

Të lindurit e shenjës së Luanit janë dashamirës dhe zotërues të jashtëzakonshëm. Shpesh janë persona me fantazi, energjikë, bujarë, entuziastë, besnikë, ambiciozë dhe simpatikë. Keisi shpesh krahsohet me kukullat “barbie” pasi është një bjonde me sy blu dhe në daljet publike na ka treguar se është një vajzë tepër ambicioze.  Në fotot, videot e publikuar në rrjete por edhe në ekran modelja shfaqet plotë energji dhe shumë pozitive.

View this post on Instagram

God is a woman.

A post shared by Cassey (@keisimedini) on

Të lindurit nën këtë shenjë janë tipa magentikë që i tërheqin të tjerët siç tërheq magneti grimcat e hekurit, pra Luanët s’rrinë kurrë pa shokë prandaj Kejsi  si një përfaqasues i denjë i Luanit publikon gjithmonë foto me shoqërinë ku shihet tepër e lidhur me ta. Ne duhet t ta kuptojmë se kjo është një nga veçoritë tipike të kësaj shenje.

View this post on Instagram

Get dem haters out of your circle

A post shared by Cassey (@keisimedini) on

View this post on Instagram

Always ❤️

A post shared by Cassey (@keisimedini) on

Nëse do ta përshkruanim Keisin  me tre fjalë si një Luan tipik do të ishin: Autoriteti, ambicja dhe vendosmëria.

View this post on Instagram

Helena e koheve moderne 😜

A post shared by Cassey (@keisimedini) on

/AlpeNews.al