ARREDIM MODERN/ Pamjet nga ambienti i ri luksoz i shtëpisë së “Big Brother VIP” – AlpeGossip
ARREDIM MODERN/ Pamjet nga ambienti i ri luksoz i shtëpisë së “Big Brother VIP”

ARREDIM MODERN/ Pamjet nga ambienti i ri luksoz i shtëpisë së “Big Brother VIP”

Shtëpisë së “Big Brother” i është shtuar një ambient i ri luksoz, një suitë që do të munden ta shijojnë vetëm dy persona. Pasi u transmetuan pamjet nga suita me arredim modern, me vaskë e gjithçka që duhet për të kaluar një natë të bukur, Arbana i kërkoi banorëve të vendosnin se kush do të shkojë.

Banorët vendosën të qëndrojnë me rradhë në suitë dhe natën e sotme atë do ta shijojnë Monika dhe Arjola.

Disa prej banorëve insistuan që në suitë të qëndrojnë Donaldi e Trixa meqë janë çift, por Trixa nuk pranoi.