DASMA E ELITËS DHE GJIKOS/ Gruaja e moderatorit të njohur shfaqet me bark të rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
DASMA E ELITËS DHE GJIKOS/ Gruaja e moderatorit të njohur shfaqet me bark të rrumbullakosur (FOTO)

DASMA E ELITËS DHE GJIKOS/ Gruaja e moderatorit të njohur shfaqet me bark të rrumbullakosur (FOTO)

Elita Rudi dhe Gjiko po kurorëzojnë sot dashurinë e tyre në martesë ku kanë ftuar personazhe të shumtë të botës së televizionit. Ndër to edhe moderatorin e njohur Labinot Gashin dhe bashkëshorten e tij Qëndresën.
Siç është bërë e ditur Qëndresa është shtatzënë dhe mbrëmjen e sotme ajo është shfaqur me barkun e rrumbullakosur në dasmën e Elitës.

“Lajmi.net” ka publikuar një foto ku shihet Qëndresa midis Medës dhe bashkëshortes së tij Lulja. Qëndresa shfaqet e veshur me një fustan të gjerë jeshil, por barku i rrumbullakosur është i dukshëm.