Era Istrefi një “BOMBË” e vërtetë/ Pozon me bikini duket aq SEKSI dhe…(VIDEO) – AlpeGossip
Era Istrefi një “BOMBË” e vërtetë/ Pozon me bikini duket aq SEKSI dhe…(VIDEO)

Era Istrefi një “BOMBË” e vërtetë/ Pozon me bikini duket aq SEKSI dhe…(VIDEO)

Era bëri namin me këngën “Bon Bon” këngë e cila bëri që këngëtarja shqiptarë të tërhiqte vëmendjen e kompanive të njohura muzikore dhe më pas firmosi një kontratë me Ultra Music, një ndër më prestigjiozet në botë.

Era është një nga personazhet e cila eksperimenton shumë me pamjen e saj dhe shpesh herë e shohim ndryshe. Por së fundmi ajo ka postuar një video në Instastory ku paraqitet me bikini, nje pal syze dhe kapele, e të gjitha këto e bejnë atë mjaftë tërheqëse.

Era duket se po shijon në maksimum ditët e ngrohta.

Përgatitit: AlpeNews.al