Xhemin vjen FURISHËM dhe SENSUALE/ Plot shkëlqim “deh fansat” me…(FOTO) – AlpeGossip
Xhemin vjen FURISHËM dhe SENSUALE/ Plot shkëlqim “deh fansat” me…(FOTO)

Xhemin vjen FURISHËM dhe SENSUALE/ Plot shkëlqim “deh fansat” me…(FOTO)

Moderatorja Xhemi Shehu nuk është shumë aktive në rrjete sociale, megjithatë fotot që poston janë mjaft provokuese.
Këtë herë ajo ka publikuar në story një foto ku shfaqet mjaft sensuale dhe në formë. Ndonëse ka patur probleme me rrjete sociale duket se tashmë Xhemi nuk ka problem të ndajë me ndjekësit e saj pjesë nga përditshmëria.