NDRYSHE NGA Ç’ISHIM MËSUAR TA SHIHNIM/ Meghan Markle pas largimit nga familja mbretërore i përvishet punës – AlpeGossip
NDRYSHE NGA Ç’ISHIM MËSUAR TA SHIHNIM/ Meghan Markle pas largimit nga familja mbretërore i përvishet punës

NDRYSHE NGA Ç’ISHIM MËSUAR TA SHIHNIM/ Meghan Markle pas largimit nga familja mbretërore i përvishet punës

Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princ Harry habitën botën me vendimin e tyre për t’u larguar nga familja mbretërore.

Ata hoqën dorë nga statusi i tyre për t’u bërë të pavarur financiarisht dhe duket se puna ka nisur që tani.

Meghan Markle është fotografuar në Kanada teksa vizitonte dy shoqata që merren me mbrojtjen e të drejtave të grave.

Ndryshe nga ç’ishim mësuar ta shihnim, kësaj here veshja e dukeshës ishte super e thjeshtë: Një pulovër dhe një palë xhinse.

Mesa duket, ajo është angazhuar në shoqata për mbrojtjen e të drejtave të grave të dhunuara, ndërkohë që ka nënshkruar edhe kontratë me “Disney”.