U SUPRIZUAM/ Marc Jacobs po nxjerr në treg një markë të re me çmim të përballueshëm (FOTO) – AlpeGossip
U SUPRIZUAM/ Marc Jacobs po nxjerr në treg një markë të re me çmim të përballueshëm (FOTO)

U SUPRIZUAM/ Marc Jacobs po nxjerr në treg një markë të re me çmim të përballueshëm (FOTO)

Për Marc Jacobs po vjen një epokë e re. Ditën e mërkurë Woman’s Wear Daily njoftoi se stilisti do të nxjerrë në treg një markë të re të quajtur The Marc Jacobs e cia do ta ketë debutin e parë në koleksionin Vjeshtë 2019. Ndryshe nga veshjet e tjera të pasarelës kjo markë do të ofrojë veshje me një çmim të përballueshëm.

Ky është një lajm shumë i mirë për të gjithë ata persona të cilët I pëlqejnë pamasë veshjet e Marc Jacobs dhe sidomos linjën e mëparshme me çmime të ulta që u mbyll në 2015-ën.