KËNGËTARI SHQIPTAR I JEP FUND BEQARISË/ Dalin pamjet nga dasma (VIDEO) – AlpeGossip
KËNGËTARI SHQIPTAR I JEP FUND BEQARISË/ Dalin pamjet nga dasma (VIDEO)

KËNGËTARI SHQIPTAR I JEP FUND BEQARISË/ Dalin pamjet nga dasma (VIDEO)

Erik Lloshi i ka dhënë fund beqarisë!

Këngëtari i njohur shqiptar ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij Romina në një ceremoni mjaft elegante me miq e të afërm.

Erik Lloshi ka ndarë disa nga momentet më të veçanta në Instastory, të dasmës së tij, mes të cilave kërcimin e parë romantik të çiftit dhe surprizën e tij për nusen.

Dje në fakt u organizua dasma e nuses, pasi Erku shihet teksa hyn me krushqit në lokal, ndërkohë që nusja e pret në tryezën e çiftit.

Kjo do të thotë se damsa e dhëndrit mund të mbahet sot, ku na presin mjaft surpriza të tjera!

Të dy dukeshin shumë elegantë! Romina me një fustan pas trupit si sirenë, ndërsa Eriku me një kostum të zi elegant.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme!