“E KAM LËKURËN SI MJALT”/ Fjolla Morina provokon fansat me foton e fundit – AlpeGossip
“E KAM LËKURËN SI MJALT”/ Fjolla Morina provokon fansat me foton e fundit

“E KAM LËKURËN SI MJALT”/ Fjolla Morina provokon fansat me foton e fundit

Këngëtarja Fjolla Morina  ka publikuar dy foto të reja në Instagram dhe në to shfaqet joshëse me gjoks pothuajse komplet të zbuluar.

Pranë fotos ajo ka lënë të kuptohet se pretendon që e ka lëkurën si mjaltë, detaj ky me të cilin po ashtu provokon.

“Lëkura si mjalt”, ka shkruar Fjolla Morina pranë fotografisë.

“Fustani” është projekti i saj muzikor në duet me Manin, këngë kjo e cila ka arritur më shumë se 1 milion në Youtube

View this post on Instagram

Skin like honey 🍯

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on