GRATË RRËFEJNË “SEKRETET” E TYRE/ Ja çfarë bëjnë për t’u dukur të bukura gjatë seksit – AlpeGossip
GRATË RRËFEJNË “SEKRETET” E TYRE/ Ja çfarë bëjnë për t’u dukur të bukura gjatë seksit

GRATË RRËFEJNË “SEKRETET” E TYRE/ Ja çfarë bëjnë për t’u dukur të bukura gjatë seksit

Në vend që të flasim për aktin, këtë herë po ndajmë me ju truket që përdorin femrat për t’u dukur të bukura gjatë seksit.

“Sigurohem të pastroj mirë zonën pubike, duke mos lënë të më shpëtojë asnjë qime. Kështu do të ndihem më rehat edhe gjatë seksit oral, që të them të drejtën e kërkoj.”

“Bashkëshorti im dhe unë kemi rreth 8 vite që bëjmë seks bashkë, e megjithatë na pëlqen të dukemi mirë për njëri- tjetrin. Unë gjithmonë urinoj përpara dhe pas aktit. Ndërkohë që jam në banjë përfitoj nga rasti të rifreskoj paksa edhe grimin, por nuk e di nëse im shoq e vë re këtë.”

“Përpiqem të vendos rimel kur bëj seks. E di që mund të duket e çuditshme, por duke qenë se bëhet fjalë për shumë kontakt sysh me partnerin mendoj se rimeli më ndihmon. Sigurisht, kur është kundra ujit!”

“Në këtë pikë të jetës, rituali im përpara seksit përfshin vetëm një kontroll të shpejtë se mos më ka mbetur ushqim në fytyrë. Kur isha beqare, kujdesesha që të shkulja edhe ato pak qime rrotull thithkave. Gjithashtu një “smokey eye” nuk është aspak keq nëse do të kalosh natën me dikë, pasi në mëngjes kur fshihet pak duket akoma më bukur.”

“Unë pij sasi të mëdha uji përpara aktit. Nuk ka gjë më të keqe se sa të bësh seks me një gojë të thatë.”

“Kur e di që do të bëj seks, më pëlqen të marr kohë, të depilohem dhe të bëj banjë. Këshu qimet e mija nuk do t’i ngecin atij në gojë.”

“Përpara aktit më pëlqen të marr pak kohë për të parë veten në pasqyrën e tualetit dhe për të luajtur pak me flokët, pasi kjo më bën të më skuqen faqet.”

“Kombinoj gjithmonë reçipetat me mbathjet. Nuk është se do t’i mbaj veshur për një kohë të gjatë, por të paktën më japin siguri.”

“Nuk ka asgjë të keqe nëse hedh pak parfum tek të pasmet përpara se të dalësh. Nata është e gjatë dhe nuk i duhet si mund të shkojë.”

“Unë gjithmonë bëj banjë dhe depiloj zonat intime.”

“Nëse kam pak kohë përpara seksit, depiloj pjesët intime të trupit dhe rregulloj pedikyrin. Nëse nuk kam kohë pastaj laj vetëm këmbët.”