PA PIKË GRIMI NË FYTYRË/ Trejsi Sejdini shfaqet mahnitëse nga… (FOTO) – AlpeGossip
PA PIKË GRIMI NË FYTYRË/ Trejsi Sejdini shfaqet mahnitëse nga… (FOTO)

PA PIKË GRIMI NË FYTYRË/ Trejsi Sejdini shfaqet mahnitëse nga… (FOTO)

Jemi mësuar ta shohim në pasarela të ndryshme ku shpesh ka rezultuar triumfuese, duke u kurorëzuar me arritje të ndryshme dhe tashmë në syrin e shumë fansave Trejsi Sejdini është shembulli i një vajze të admirueshme, e cila di si ta ndërtojë rrugën drejt suksesit.

Detyrimisht një vajzë kaq seksi nuk mund të performojë pa kujdesin dhe mrekullinë që falë make-up dhe ndonjëherë na duket e vështirë ti mendojmë yjet e botës rozë pa detajet e kuruara.

Por ja që Trejsi Sejdini është ndryshe.

Modelja seksi di të shkëlqejë edhe komplet natyrale dhe këtë e ka treguar me një foto që ka postuar së fundmi në Instastory.

“No make-up today”, shkruan Trejsi si mbishkrim të fotos së postuar.

Kudo e admirueshme! Trejsi Sejdini e di më së miri kuptimin e fjalën “shkëlqim”.