Një muaj pas lindjes, Amina Shena prezanton për herë të parë djalin (FOTO) – AlpeGossip
Një muaj pas lindjes, Amina Shena prezanton për herë të parë djalin (FOTO)

Një muaj pas lindjes, Amina Shena prezanton për herë të parë djalin (FOTO)

Një muaj më parë modelja e njohur shqiptare Amina Shena dha lajmin e bukur që kishte sjell në jetë djalin e saj të parë. Ajo publikoi një foto ku shfaqej dora e vogëlushit dhe pranë fotos zbuloi edhe emrin e veçantë, Jetnis Junior.
Modelja ditën e sotme pas një muaj është bërë aktive në rrjetet sociale dhe ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me vogëlushin. Siç shihet në foto, ajo duket në mjaft e bukur dhe brenda pak ditësh ka arritur të rikthej format e saj trupore.

Amina në krahë mban vogëlushin e saj, i cili e ka mbuluar fytyrën me duar. Ky ishte dhe prezantimi i parë i Jetnisit të vogël me ndjekësit e nënës së tij.