KISHTE APO JO TË BRENDSHME POSHTË FUSTANIT TË KUQ? Reagon Aurela Hoxha – AlpeGossip
KISHTE APO JO TË BRENDSHME POSHTË FUSTANIT TË KUQ? Reagon Aurela Hoxha

KISHTE APO JO TË BRENDSHME POSHTË FUSTANIT TË KUQ? Reagon Aurela Hoxha

Mbrëmjen e kaluar, modelja Aurela Hoxha mori pjesë në një party të “Vogue” në Milano dhe të gjithëve i mbetën sytë tek veshja e saj.

Me një fustan të kuq prej tyli, të dekoruar me gurë, modelja ekspozonte dekoltenë dhe jo vetëm!

Një e çarë e madhe e fustanit i tregonte të gjithë këmbën, teksa dukej sikur s’kishte veshur fare të brendshme.

Mirëpo, vetë Aurela tregoi pak më parë si qëndronte puna.

Ajo publikoi një video të sajën gjatë festës së “Vouge”, ndërsa krahas videos shkruante se në fakt kishte veshur të brendshme.

“Duken qartë të brendshmet”- ishin fjalët e modeles krahas postimit, duke i dhënë fund fjalëve lart e poshtë.

Rasti i saj është i ngjashëm me atë të këngëtares Nora Istrefi gjatë pjesëmarrjes në “Këngën Magjike”.

Asokohe, u bë nami në rrjet për të brendshmet e Norës dhe në fakt rezultoi se i kishte veshur.

Mesa duket, edhe Aurela njësoj si Nora, paska pasur të brendshme pavarësisht se s’dallohet asgjë.

Me siguri do të jetë ndonjë lloj modeli i çuditshëm për të cilin nuk jemi në dijeni!