PËR DITËLINDJEN E TRAVIS/ Kylie Jenner është transformuar tërësisht dhe duket super sexy – AlpeGossip
PËR DITËLINDJEN E TRAVIS/ Kylie Jenner është transformuar tërësisht dhe duket super sexy

PËR DITËLINDJEN E TRAVIS/ Kylie Jenner është transformuar tërësisht dhe duket super sexy

Më 30 prill ai mbush 27 vjeç, por Kylie Jenner vendosi ta fillojë ditëlindjen e Travis Scott disa ditë më parë.

Në qendër të festës ishte një superhero dhe me siguri pas kësaj fotos të gjithë mund ta gjeni për kë bëhet fjalë.

Super: Taking advantage of Thursday night's Avengers: Endgame premiere, the 21-year-old makeup mogul opted for a superhero-inspired theme

Po, po e saktë. Travis duket i gjithi, nga koka tek këmbët si “Iron Man” falë kostumit tipik që ka veshur. Kylie kishte zgjedhur të identifikohej me personazhin e famshëm tek filmi amerikan: “Kapitene Marvel”.

Marvel-ous: Kylie Jenner decided to throw her beau Travis Scott a birthday party a few days in advance

Pastaj zgjodhi të ndante një foto në Instagram ku shkruan:

“ Një fund të lumtur të lojës për të gjithë”.

Në foto duket bashkë e gjithë familja, pasi nuk mund të mungonte as vajza e tyre Stormi. Pak minuta më vonë në sfond filloi të dëgjohej kënga e ditëlindjes për Travis.

Ka qenë 34 vjeçarja Khloe Kardashian ajo e cila e fiksoi këtë moment dhe e shpërndau në rrjet.

Just around the corner: Travis turns 27 on April 30thIcing on the cake: The true icing on the cake was the black birthday cake that featured a miniature Iron Man with Travis' face on it and a miniature Captain Marvel with Kylie's face on it

Në tortë nuk mund të mungonte, as një miniaturë e “Iron Man” me fytyrën e Travis në të si dhe një miniaturë e “Captain Marvel” me fytyrën e Kylie’t.