“ËSHTË FINALISTE…”/ Luizi shton dyshimet për “sherrin e shtirur” me Efin: Ku e dini që nuk jemi ndarë kurrë?! – AlpeGossip
“ËSHTË FINALISTE…”/ Luizi shton dyshimet për “sherrin e shtirur” me Efin: Ku e dini që nuk jemi ndarë kurrë?!

“ËSHTË FINALISTE…”/ Luizi shton dyshimet për “sherrin e shtirur” me Efin: Ku e dini që nuk jemi ndarë kurrë?!

Sherri mes Efit dhe Luizit ishte vetëm për lojë?

Në një bisedë që është zhvilluar mbrëmjen e kaluar brenda shtëpisë së BBV, Luizi ka hedhur dyshime tek banorët që ndoshta ajo situatë e krijuar nuk ka patur vërtetësi brenda.

Ndërkohë që Dea nuk e ka besuar, Nita e ka cilësuar si naivitet të tyre që e kanë mbështetur Efin.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Ku e di ti që nuk jemi ndarë kurrë?

Dea: Sepe keni thënë gjëra shumë të shemtuara për njëri-tjetrin

Luizi: Ça kam thënë unë?

Dea: Po tani specifikisht unë nuk e mbaj mend

Luizi: Unë nuk kam thënë asgjë, mi përsërit.

Nita: Ata janë marrë vesh mes tyre për ne finale

Luizi: Efi doli e preferuar, është finaliste

Nita: Është naivitet i joni që i kemi besuar Efit