EDUARTI BËN BASHKË ARBANËN DHE XHENSILËN/ Ja detaji i njejtë i vajzave që ”çmendi” fansat – AlpeGossip
EDUARTI BËN BASHKË ARBANËN DHE XHENSILËN/ Ja detaji i njejtë i vajzave që ”çmendi” fansat

EDUARTI BËN BASHKË ARBANËN DHE XHENSILËN/ Ja detaji i njejtë i vajzave që ”çmendi” fansat

Mbrëmjen e djeshme regjisori Eduart Grishaj ka prezantuar për të gjithë publikun premierën e filmit të tij të shkurtër me titull ‘Gjyshja’.

Pjesëmarrës gjatë premierës kanë qenë miq dhe bashkëpunëtor të tij, ku nuk ka munguar as emra të njohur si Ami me Ermalin apo Besi me Xhensilën.

Mirëpo vëmendjen e të gjithëve e ka marr partnerja e tij, moderatorja Arbana Osmani, e cila e ka pranuar hapur mbështetjen që i jep.

Por diçka që i ka bërë përshtypje ndjeksve në rrjetet sociale është veshja e kësaj të fundit. Arbana ka zgjedhur të njëjtat palë këpucë si Xhensila dhe të një njëjtin rrip. Nuk dihet nëse kjo është një rastësi e bukur apo vajzat e kanë bërë me fjalë më herët.

Kujtojmë që miqësia mes tyre ka nisur nga videoklipi ‘Sekreti im’ që Xhensila e ka realizuar në Venecia bashkë me Eduartin.