“90 VJETORI I MBRETËRISË SHQIPTARE”/ Dalin fotot.Shihni Vipa-t që morën pjesë – AlpeGossip
“90 VJETORI I MBRETËRISË SHQIPTARE”/ Dalin fotot.Shihni Vipa-t që morën pjesë

“90 VJETORI I MBRETËRISË SHQIPTARE”/ Dalin fotot.Shihni Vipa-t që morën pjesë

Familja Mbretërore pati nderin të priste në ambientet e pallatit mbretëror në tiranë, ditën e shtunë të ftojë personazhet e njohura të ekranit shqiptar me rastin e 90-të vjetorit të themelimit të mbretërisë shqiptare.

Ditën e sotme Princ Leka dhe bashkëshortja Elia kanë publikuar imazhet nga festa,ku prezent kanë qenë jo vetëm nga arti por edhe nga politika,biznesi dhe ambasadat.

Rovena Dilo

Ramush Haradinaj

Grida Duma

Albana Osmani

Soni Malaj

Rosela Gjylbegu dhe Eranda Libohova

Ardit Gjebrea

Inva Mula

Suada Daçi