“SONTE KEMI DASËM,ÇUNIN PO MARTOJMË”/ Këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë! (VIDEO) – AlpeGossip
“SONTE KEMI DASËM,ÇUNIN PO MARTOJMË”/ Këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë! (VIDEO)

“SONTE KEMI DASËM,ÇUNIN PO MARTOJMË”/ Këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë! (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme një tjetër këngëtar shqiptar i ka dhënë fund beqarisë. Bëhet fjalë për vokalistin e grupit Offchestra Sezgin Currin.

Sezgini ka lidhur kurorë me partneren e tij Teutën dhe ceremoninë  e kanë organizuar në Prishtinë. Mes miqsh e familjarësh kanë qenë të ftuar edhe personazhe të njohur, të cilët kanë ndarë momente të ndryshme nga dasma në Instagram.

Sigurisht që nuk mund të mungonte as surpriza e Sezginit dhe grupit të tij Offchestra, të cilët kanë ndezur atmosferën me këngët e tyre.

Epo, urime Sezgin!