PREZANTON NËNËN/ Silva Gunbardhi i dedikon fjalët më të ëmbla për 7 Marsin (FOTO) - AlpeGossip
PREZANTON NËNËN/ Silva Gunbardhi i dedikon fjalët më të ëmbla për 7 Marsin (FOTO)

PREZANTON NËNËN/ Silva Gunbardhi i dedikon fjalët më të ëmbla për 7 Marsin (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në media, Silva Gunbardhi i ka uruar ditën e sotme nënës së saj 7 marsin, duke treguar kështu se e ëma është mësuese.

Silva ka postuar një foto të rrallë krah të ëmës duke e përqafuar dhe i bën dedikimin e ëmbël asaj dhe të gjithë nënave në botë.

“Gezuar 7-8 Marsin mesuesja dhe nena me e mire ne bote! Qofshi zemra te gezuara ti dhe gjithe nenat ne bote”, shkruan Silva.