GAZ PAJA PUBLIKOI FOTON ME RENATON/ E dashura i kujton konfliktin me Ylli Bakën dhe ja reagimi i aktorit (FOTO) - AlpeGossip
GAZ PAJA PUBLIKOI FOTON ME RENATON/ E dashura i kujton konfliktin me Ylli Bakën dhe ja reagimi i aktorit (FOTO)

GAZ PAJA PUBLIKOI FOTON ME RENATON/ E dashura i kujton konfliktin me Ylli Bakën dhe ja reagimi i aktorit (FOTO)

Aktori i njohur Gazmend Paja është  në lidhje me vajzën bukuroshe Ira Seferi të cilën shpeshherë e ka kosideruar “Të bukrën e dheut”. Gazi edhe pse mundohet ta mbajë larg vëmendjes së mediave rozë AlpeNews. al para disa muajsh ka zbuluar të dashurën sekrete të aktorit ku edhe a siguruar edhe fotot e Irës.

Javën e kaluar  aktori ka imituar në “portokalli” shef Renaton dhe të gjithë u shkrinë së qeshuri.

Para disa ditësh ai ka publikuar foto krah Renatos edhe e dashura e Gazit nuk hezitoi ti komentonte.

Mesa duket Ira paska vjedhur pak nga humori Gazit pasi shihet të shkëmbej batuta.

“A e di çfarë më tha?” : shkruan Gazi në foton e publikuar me Renaton ndërsa komenti i Irës është: “Mos të tha po Ylli Baka ç’ka me ty”. 

Nëse e keni harruar, ne iu kujtojmë se pasi Gazi përmendi këngëtarin në “portokalli” ,Ylli në një dalje publike i sygjeroi të ketë kujdes dhe mos ta teproj me imitimin ndaj tij.

Përgatiti: AlpeNews.al