PO PERFORMONTE ME ED SHEERAN/ Beyonce gati sa nuk e “hëngri me sy” gjatë stonimit (VIDEO) – AlpeGossip
PO PERFORMONTE ME ED SHEERAN/ Beyonce gati sa nuk e “hëngri me sy” gjatë stonimit (VIDEO)

PO PERFORMONTE ME ED SHEERAN/ Beyonce gati sa nuk e “hëngri me sy” gjatë stonimit (VIDEO)

Me siguri i keni vërë re të gjitha performancat dhe paraqitjet e mahnitshme të këngëtares Beyonce në Festivalin e Qytetarëve Globalë në Afrikën e Jugut, por gjasat janë që t’ju ketë shpëtuar një incident i vogël.

Gjatë kohës që ajo po performonte me Ed Sheeran, një stonim i vogël i këtij të fundit bëri që këngëtarja ta hante me sy atë dhe të tregohej e pamëshirshme.

Ed Sheeran po këndonte këngën “Perfect”dhe pasi nuk arriti si duhej një nga notat e larta, Beyonce i dha një shikim të prerë që e vunë re të gjithë fansat.

Video po bën xhiron e rrjeteve sociale ndaj mos e humbisni!