“IRONIA E FATIT”/ Dikur shkonte si e ftuar, sot Fjoralba prezanton emisionin e ëndrrave (FOTO) – AlpeGossip
“IRONIA E FATIT”/ Dikur shkonte si e ftuar, sot Fjoralba prezanton emisionin e ëndrrave (FOTO)

“IRONIA E FATIT”/ Dikur shkonte si e ftuar, sot Fjoralba prezanton emisionin e ëndrrave (FOTO)

Prej disa javësh tashmë në ekranin e “Top Channel” është rikthyer transmetimi i emisionit  “E diell” ku këtë vit prezantohet nga Ed Manushi, Nevina Shtylla dhe Fjoralba Ponari.

Vetë Fjoralba ka treguar se po e shijon shumë këtë eksperiencë dhe siç duket ka qenë e destinuar që ajo të jetë pjesë  “E diell” që në 2016.

Bukuroshja bjonde ka treguar nëpërmjet disa postimeve, se në 2016 kur nuk ka qenë kaq e njohur ajo ka qenë e ftuar në emisionin e njohur për të folur për jetën e saj, ndërsa sot është një nga prezantueset kryesore.

“Si vjen jeta”, ka shkruar Fjoralba pranë fotos ku më pas ka treguar se “E diell” i dukej joshës si emision që atëherë.