FEJOHEN RUDINA DHE MARKU/ Aktorja tregon unazën e bukur të fejesës (FOTO) – AlpeGossip
FEJOHEN RUDINA DHE MARKU/ Aktorja tregon unazën e bukur të fejesës (FOTO)

FEJOHEN RUDINA DHE MARKU/ Aktorja tregon unazën e bukur të fejesës (FOTO)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar në media dhe nga publiku. Aktorja është shumë aktive në rrjete sociale, ku tregohet gjithmonë shumë e hapur rreth jetës së saj private.

Rudina publikon shpesh foto pranë partnerit dhe ndan detaje të reja nga marrëdhënia e tyre me ndjekësit. Së fundmi ajo ka postuar në Instastory një foto të dorës, ku tregon një unazë të bukur fejese, duke treguar kështu se ajo dhe Marku janë fejuar.

Mesa duket Marku dhe Rudina e hodhën dhe këtë hap në jetën e tyre. Kujtojmë se dyshja bashkëjetojnë dhe aktorja po e kalon karantinën në shtëpinë e Markut, së bashku me fëmijët dhe prindërit e tij.