ÇFARË PO NDODH NË BIG BROTHER? Kriset “miqësia” Monika-Ilir, ja arsyeja – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH NË BIG BROTHER? Kriset “miqësia” Monika-Ilir, ja arsyeja

ÇFARË PO NDODH NË BIG BROTHER? Kriset “miqësia” Monika-Ilir, ja arsyeja

Një temë tjetër që është diskutuar dhe ka hapur debat në “Big Brother VIP”, është mardhënia mes Monikës dhe Ilirit.

Dyshja në fillimet e programit ishin shumë miq në shtëpi dhe shpesh herë bënin plane për nominimet.

Por kohët e fundit dyshja nuk është parë më bashkë pasi Monikës i ka ngelur hatri që Iliri nuk e përmend dhe emrin e saj kur përmend Sabianin dhe Arjolën.