NUK KA FRIKË TË EKSPOZOJË FORMAT/ Modelja e kolme rikthehet me poza joshëse (FOTO) – AlpeGossip
NUK KA FRIKË TË EKSPOZOJË FORMAT/ Modelja e kolme rikthehet me poza joshëse (FOTO)

NUK KA FRIKË TË EKSPOZOJË FORMAT/ Modelja e kolme rikthehet me poza joshëse (FOTO)

Ajo nuk ka pasur kurrë frikë të ekspozojë format e saj të bëshme.

Dhe Ashley Graham e tregoi edhe njëherë këtë ndërsa realizonte një set fotografik në Malibu.

Supermodelja pozoi e veshur me rroba banje në plazhe ndërsa vuri në pah hiret e saj.

30-vjeçarja dukej tepër joshëse ndërsa qëndronte para kameras.