Olti Curri publikon imazhin me të cilin do të qeshni pa fund! Tregon pozicionin e të pasmeve të Luana Vjollcës dhe Getit (FOTO) – AlpeGossip
Olti Curri publikon imazhin me të cilin do të qeshni pa fund! Tregon pozicionin e të pasmeve të Luana Vjollcës dhe Getit (FOTO)

Olti Curri publikon imazhin me të cilin do të qeshni pa fund! Tregon pozicionin e të pasmeve të Luana Vjollcës dhe Getit (FOTO)

E përbashkëta që i lidh Luana Vjollcën dhe Getoar Selimit ashtu siç e dimë të gjithë është bukuroshja e ekranit Marina Vjollca.

Ju dini vetëm kaq por prisni se ka edhe më shumë!

Blogeri Olti Curri ka shkaktuar të qeshura të shumta në rrjet dhe kjo falë një imazhi ku shfaqen Luana dhe Geti në dy poza të ndara.

Pozicioni i trupit i njëjtë ndërsa si gjithmonë Luana ka dashur të nxjerrë të pasmet në dukje, po Geti?

Çfarë ngjashmërie! Me siguri nuk keni ndaluar së qeshuri kur keni parë këtë imazh.