Pas shumë kohësh/ Xheni e Big Brother rrëfen marrëdhënien me Benardin (VIDEO) – AlpeGossip
Pas shumë kohësh/ Xheni e Big Brother rrëfen marrëdhënien me Benardin (VIDEO)

Pas shumë kohësh/ Xheni e Big Brother rrëfen marrëdhënien me Benardin (VIDEO)

Të gjithë e mbajmë mend Xhenin, e cila u bë e njohur nga pjesëmarrja e saj në edicionin e Big Brother.
Ekskluzivisht për INTv Xheni tregon çdo të vërtetë mbi jetën e saj.
E ftuar në emisionin ‘’Adrenalinë’’ në INTv Xheni tregoi se si nisi gjithçka…Gjatë intervistës moderatorja e emisionit Ueda Kullakshi e ngacmoi Xhenin edhe mbi marrëdhënien e saj me Benardin, djali me të cilin Xheni krijoi një lidhje brenda shtëpisë.
Pa filtra Xheni u shpreh për INTv se nuk ishte penduar aspak për këtë lidhje edhe experience të saj. Gjithashtu ajo tregoi edhe për marrëdhenien e saj me Armelen, një banore tjetër me të cilën u përfol se pas një miqësie shumë të mire ndodhi një sherr mes tyre.
Xheni sqaroi gjithçka për INTv duke zbuluar për publikun e gjerë se vajzat vazhdojnë të jenë shoqe shumë të mira. Këto dhe planet e tjera të Xhenit mbi të ardhmen i ndiqni në intervistën e mëposhtme: