Motrat kopje të nënës/ Olta Gixhari publikon çastin e bukur familjar (FOTO) – AlpeGossip
Motrat kopje të nënës/ Olta Gixhari publikon çastin e bukur familjar (FOTO)

Motrat kopje të nënës/ Olta Gixhari publikon çastin e bukur familjar (FOTO)

Aktorja Olta Gixhari publikon shpesh në rrjete sociale foto me familjarët e saj.

Edhe këtë herë ajo ka dashur të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram një foto mjaft të bukur ku shfaqet sëbashku me motrën e saj dhe nënën  e tyre.

Ajo që bie më tepër është ngjashmëria mes motrave dhe nënës së tyre dhe afërsia që kanë mes tyre