“ÇMIMI KLAN”/ Klajdi Haruni nderohet nga televizioni në “Këngën Magjike 2018” (FOTO) – AlpeGossip
“ÇMIMI KLAN”/ Klajdi Haruni nderohet nga televizioni në “Këngën Magjike 2018” (FOTO)

“ÇMIMI KLAN”/ Klajdi Haruni nderohet nga televizioni në “Këngën Magjike 2018” (FOTO)

Ka filluara nata finale e “Kënga Magjike2018” dhe çmimin e tretë e ka fituar këngëtari Klajdi Haruni.

Ardit Gjebrea dha çmimin “KLan” krah ish missit shqiptar Valbona Selimllari. Me siguri Klajdi duhet të ndihet shumë nderuar që rrëmbeu një çmim në emër të televizionit.

Para [performancës këngëtari nuk harroio të falenderonte producentin Flori Mumajesi.