“BEST GROUP”/ “Revolt Klan” rrëmben çmimin në “Kënga Magjike 2018” – AlpeGossip
“BEST GROUP”/ “Revolt Klan” rrëmben çmimin në “Kënga Magjike 2018”

“BEST GROUP”/ “Revolt Klan” rrëmben çmimin në “Kënga Magjike 2018”

Nata finale e “Kënga magjike” ka nisur direkt me ndarjen e çmimeve.Ardit Gjebrea  e hapi festivalin krah Borës dhe Klaudias. Moderatori në daljen e dytë  doli me ish missin shqiptar Valbona Selimllari,e cila ishte veshur me një fustan elegant.

“Best Group” ishte çmimi i dytë që iu dha “Revolt Klan”.

n