Rezarta Shkurta dedikim prekës për bashkëshortin/ Zoti më ka dashur që më solli ty! – AlpeGossip
Rezarta Shkurta dedikim prekës për bashkëshortin/  Zoti më ka dashur që më solli ty!

Rezarta Shkurta dedikim prekës për bashkëshortin/ Zoti më ka dashur që më solli ty!

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete sociale një foto të bashkëshortit të saj Ermal Hoxha, sëbashku me vajzën e tyre Hera.
Përveç fotos ajo i ka bërë një dedikim mjaft të ndjerë Ermalit ku shprehet se do të jetë me të në të mirë e në të keq.

“Mjafton te shoh syte e tij per te kuptuar se jam femra me me fat ne bote, mjafton te shoh syte e saj per te te falenderuar ne kete bote e ne tjetren qe me dhurove kete bekim Zoti me ka dashur shume qe te solli te une, dhe te premtoj se do jem aty per ty ne cdo te mire e ne te keqe, per te kapercyer bashke cdo gje,”-përfundon Rezarta në rrjete sociale.

Nipi i ish diktatorit Enver Hoxha, ka marrë nga gjykata dënim për shkak të trafikimit të lëndëve narkotike në magazinën e “Xibrakës”