KLEA HUTA PUBLIKON VIDEON/ Bukuroshja tregon se si ja mori zemrën Elgit Doda – AlpeGossip
KLEA HUTA PUBLIKON VIDEON/ Bukuroshja tregon se si ja mori zemrën Elgit Doda

KLEA HUTA PUBLIKON VIDEON/ Bukuroshja tregon se si ja mori zemrën Elgit Doda

Këngëtari Elgit Doda dhe moderatorja Klea Huta janë kthyer në një ndër çiftet më të dashura për publikun që nga momenti kur bënë publike lidhjen e tyre.

Së fundmi Klea ka shpërndarë një video në Instastory, me anë të së cilës ka treguar se si ka nisur gjithçka mes tyre. Në videon në fjalë Elgiti është duke kënduar dhe moderatorja ka shkruar: ““Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?”

Me anë të këtij postimi, Klea ka treguar se pikënisja e lidhjes së tyre ka qenë muzika dhe se Elgiti ka arritur t’ia fitojë zemrën ndërmjet saj, me zërin e tij.