SUPER SEKSI/ E veshur me një fustan të kuq të hapur, Xhensila i mahniti të gjithë – AlpeGossip
SUPER SEKSI/ E veshur me një fustan të kuq të hapur, Xhensila i mahniti të gjithë

SUPER SEKSI/ E veshur me një fustan të kuq të hapur, Xhensila i mahniti të gjithë

Ndonëse prej një viti i ka munguar muzikës, Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë shumë e komentuar në media e rrjete sociale. Gjatë kësaj kohe këngëtarja i është përkushtuar rritjes së të bijës, Ajka e cila dy muaj më parë bëri 1 vjeç.

Sot Xhensila i është rikthyer postimeve në rrjete sociale dhe i ka lënë të gjithë gojëhapur me pozën e fundit.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një fustan të kuq dhe pozon këmbë përmbi këmbë.

Xhensila ka marrë komplimenta të shumta e nuk kishte si të ndodhte ndryshe me këtë pamje kaq elegante.