“JU NXJERR BOJËN”/ “Kam bërë seks me këngëtaret shqiptare” Seven Seraqi publikon EMRAT – AlpeGossip
“JU NXJERR BOJËN”/ “Kam bërë seks me këngëtaret shqiptare” Seven Seraqi publikon EMRAT

“JU NXJERR BOJËN”/ “Kam bërë seks me këngëtaret shqiptare” Seven Seraqi publikon EMRAT

Seven Saraqi është një ndër reperët më të njohur shqiptar, këngët e të cilit janë kthyer në hite e dëgjohen shumë nga të rinjtë. Reperi është shumë i komentuar në media për jetën private e lidhjet e dashurisë.

Së fundmi në një intervistë për “Prive”, Seven ka pranuar se ka kryer marrëdhënise seksuale me këngëtaret shqiptare.

I pyetur se me kë këngëtare do ishte treshja ideale, Seven zgjodhi të thotë emrat e dy këngëtareve të huaja.

 

“Rihanna dhe Nicki Minaj”, u përgjigj reperi pasi u mendua gjatë.