Andrra i beson Sinanit me sy mbyllur: Nuk do më tradhëtojë kurrën e kurrës! – AlpeGossip
Andrra i beson Sinanit me sy mbyllur: Nuk do më tradhëtojë kurrën e kurrës!

Andrra i beson Sinanit me sy mbyllur: Nuk do më tradhëtojë kurrën e kurrës!

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha kanë një marrëdhënie mjaft të veçantë dhe për tu patur zili. Këtë javë Andrra ka qenë e ftuar në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën ku ka dhënë shumë detaje nga jeta e saj private. Ajo gjithmonë ka folur për dashurinë e madhe që ka për bashkëshortin e saj Sinanin, por ajo ç’ka ka thënë këtë herë n aka surprizuar.

Andrra është pyetur nga gazetari çfarë do të bënte nëse Sinani e tradhëtonte dhe nëse behët xheloze për të.

“Asnjëherë, e besoj me symbyllur. As nuk e mendoj ndonjëherë se do të më tradhëtojë”- ka thënë ajo.